Příští týden už budete online

Logo/ikona 4Lynx znázorňující číslici 4 Web.

Dobrý web je váš pomocník

Podnikáte? Potřebujete web. I když to tak nevypadá, web dnes plní mnoho cílů, i velmi sofistikovaných. Výčet jen pár z nich může být: oslovit nové zákazníky, podpořit opakované objednávky, získat důvěru zákazníků, automatizovat procesy (např. máme rezervační systém) nebo zviditelnit službu/produkt, který je na trhu nový a zákazníci ho zatím neznají.

Web je samozřejmě i vaše prezentace po estetické stránce. Prodáváte luxusní šperky? Váš web by podle toho měl vypadat.

Víme, že odvádíte dobrou práci. My vám pomůžeme plnit vaše cíle a správně se prezentovat.

Zajistíme produktové fotografie

Jan
Macek

Náš fotograf Honza pro vás nafotí vaše prostory, váš tým a produkty. Pomůže vám cítit se při focení komfortně a ukáže vás v tom nejlepším světle. Výsledné fotky budou perfektně padnout na web od nás. Můžete je použít i na sociálních sítích nebo kdekoliv jinde k vaší propagaci.

Na světě žije více než miliarda lidí, která trpí dočasným nebo trvalým handicapem, ztěžujícím přístup na web.

Přístupné weby

Toto je pro nás narozdíl od většiny ostatních agentur velké téma. Správně přizpůsobený web pro částečně i úplně nevidomé či neslyšící je důležitý pro skutečně obrovskou skupinu spotřebitelů - vašich zákazníků. V některých státech a některých odvětvích je přístupnost dokonce vyžadována ze zákona.

Intenzivně komunikujeme s organizacemi, které sdružují nevidomé a neslyšící a hledáme cesty, jak jim naše weby co nejlépe zpřístupnit. Touto prací se snažíme docílit toho, abyste zbytečně nepřicházeli o návštěvníky a nevidomým a neslyšícím lidem zprostředkovali lepší uživatelskou zkušenost.

Aplikace

Připravili jsme pro vás aplikace, které vám rychle přidáme na web. Rezervace vám pomůžou automatizovat rezervace schůzek nebo rezervace stolů. Newslettery, sekce pro členy a blog pro budování komunity pravidelných zákazníků kolem vaší firmy. Jiné vám umožní se prezentovat interaktivně.

  • Rezervace
  • Kalkulačky
  • Hodnocení
  • Newsletteru
  • Konfigurátory
  • Grafy
  • Sekce pro členy
  • Chat
  • Blog

Pojďme to probrat

Pomůžeme vám dostat váš byznys na web - a k novým zákazníkům. Napište nám, s čím bychom vám mohli pomoct. Ozveme se a najdeme spolu řešení.